MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 10.4.2021
Majańska długa rachuba: 13.0.8.7.12
Tzolkin/Cholqij: 7 E (Droga, człowiek)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):W dniu E korzystnie jest podejmować wszelkie ważne decyzje dotyczące naszej kariery i interesów. Jeżeli długo zwlekaliśmy z obraniem drogi, dziś jest na to czas. To także dzień na przeanalizowanie różnych rozwiązań i sposobów dotarcia do zamierzonego celu. Zadaj sobie pytanie: „czy istnieje jeszcze jakieś inne wyjście?” i otwórz się na nie. Ponadto jest to najlepszy dzień na odbycie podróży służbowej, przeprowadzkę i powrót do domu.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Tego dnia należy uważać na zwiększone ryzyko fizycznych urazów. Możliwe jest wystąpienie uczucia wewnętrznego zagubienia i stanów depresyjnych. Wystrzegaj się dziś tzw. „pustych przebiegów”.
- Nagual E wspiera dziś wszystkich, którzy poszukują własnej ścieżki. To najlepszy czas na wszelką aktywność i ruch. Wykonaj ważny krok w stronę realizacji swoich celów. Może Cię spotkać niespodziewana wycieczka.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej