MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 13.6.2021
Majańska długa rachuba: 13.0.8.10.16
Tzolkin/Cholqij: 6 Ajmaq (Mądrość, przebaczenie, wojownik)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):Bacznie przyglądaj się wszelkim ważnym decyzjom, by nie popełnić dziś drastycznych błędów. Zauważ sytuacje, które już kiedyś się wydarzyły i wracają ponownie. Możliwa jest dziś walka z konkurencją, ale upewnij się, czy lepiej walczyć, czy odpuścić. Warto zajrzeć do historii swoich działań i wspomnieć sukcesy, a nawet podzielić się tym z innymi.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Szansą jest spostrzeżenie błędów jako lekcji i uwolnienie od poczucia winy. To świetny dzień na przypomnienie sobie pozytywnych wydarzeń z życia. Ajmaq jest także czasem na kontemplację i skupienie się na ciszy.
- W dniu Ajmaq należy uważać na prawdopodobieństwo popełnienia życiowych błędów. Dręczące poczucie winy i ciężaru związanego z przeszłością. Możliwy powrót niedokończonych lub powtarzających się trudnych spraw.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej