MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

kalendarz-majów e-book 2

55.00

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 7.12.2021
Majańska długa rachuba: 13.0.9.1.13
Tzolkin/Cholqij: 1 Aj (Trzcina, kukurydza)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):Energia Nagualu Aj zaprasza do wszelkiego dbania, więc jest to dobry dzień na sprawdzenie narzędzi swojej pracy i ewentualne udoskonalenie ich. Zadbaj o swoje rzeczy i o miejsce, w którym tego dnia przebywasz. Rozejrzyj się, czy są wokół Ciebie osoby słabsze i potrzebujące. Zadbanie i pomoc innym może przynieść Ci korzyści, jeżeli nie dziś, to w przyszłości. Zwróć uwagę na wszelkie zagrożenia Twoich spraw i interesów. Zadbaj o bezpieczeństwo. To również dobry dzień, by łączyć wszelkie sprawy materialne z duchowymi.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Tego dnia warto spędzić chwilę w ogrodzie na pielęgnowaniu roślin. To także doskonały czas na zabawę z dziećmi. Nagual Aj sprzyja budowaniu i naprawianiu domu. Wskazane są porządki i aranżacja osobistej przestrzeni.
- Poczucie zbytniej sztywności. Łatwość w uleganiu rozproszeniu. W obliczu zagrożenia będzie trzeba stanąć w obronie własnej lub innych.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej