MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 18.8.2019
Majańska długa rachuba: 13.0.6.13.11
Tzolkin/Cholqij: 4 Batz (Małpa)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):Małpa do naszych interesów, pracy i kariery wnosi mnóstwo kreatywności i twórczego spojrzenia na to, co robimy. To świetny dzień na koncert, imprezę i dobrą zabawę. Branża rozrywkowa i artystyczna tego dnia odnotowuje powodzenie. Dzień B'atz przynosi wenę, więc tego dnia warto pomyśleć o nowym stylu graficznym i projektować. To również czas na pracę z dziećmi i specjalne wydarzenia dla nich. B'atz sprzyja wszelkim nowym projektom. Tego dnia warto przysiąść ze wspólnikami i stworzyć coś nowego. Pamiętaj, by swoją pracę połączyć z zabawą.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Dzień patronujący tej energii jest świetnym czasem na nowe projekty, wyjście z rutyny i zabawę. Uważany jest za najlepszy dzień na ślub. W dniu B'atz wypełnia nas dobry humor i chęć do twórczego przejawiania siebie. To czas na docenianie życia, odnajdywanie w nim radości i okazji do wspólnej zabawy. Energia tego dnia nastraja nas do kreatywnego i pozytywnego myślenia. Możemy dziś znaleźć równowagę pomiędzy pracą, a rozrywką; odpowiedzialnością, a zabawą.
- Dzień B'atz uwidacznia tendencje do sarkazmu, niedyskrecji, intrygi, bycia powierzchownym, prowokowania innych, braku szacunku, pogoni za iluzjami, zbytniej zarozumiałości, infantylności i ignorancji. Może pojawić się słomiany zapał i trudności w koncentracji. Wyzwaniem dnia B'atz jest to, że nie można wiecznie bujać się na gałęziach drzew.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej