MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 6.8.2020
Majańska długa rachuba: 13.0.7.13.5
Tzolkin/Cholqij: 7 Kan (Wąż, Kundalini)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):Jeżeli zdarza Ci się uczucie zmęczenia, zawodowego wypalenia i chęć poddania się, to dziś jest dzień, by prosić o siłę i moc do dalszego działania. W dniu węża zadbaj o swoje ciało, mózg i serce jako najważniejsze narzędzia w swojej karierze, pracy i interesach. Popatrz na swoją działalność jak na ciało, jak na jeden żywy organizm złożony z pomniejszych układów i skup się na jego zdrowiu. To dzień na aktywność. Jeśli możesz, zamiast windy skorzystaj dziś ze schodów i popracuj nad swoją psychiczną kondycją. Jeśli możesz, wykonaj odrobinę więcej pracy niż zazwyczaj, aby na kolejny raz rozciągnąć swoje możliwości, tak jak rozciąga się mięśnie i ścięgna. Energia dnia może płatać figle z czasem, spóźnianiem się itp., więc ucz się dziś giętkości i elastyczności.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Możliwe obudzenie swojej wewnętrznej mocy i dodatkowy przypływ sił witalnych. Powodzenie w relacjach intymnych. Lepsze osiągi w sporcie. Poszerzona percepcja, wyostrzone zmysły. Zwiększona dziś zdolność adaptowania się do nowych sytuacji i elastyczność.
- Tego dnia nasze ciało może się odzywać w nieoczekiwany sposób. Warto je wysłuchać, bo przekazuje nam informacje o stanie zdrowia. Możliwe nadużycia w sferze seksualnej. Niezrozumienie i sprzeniewierzenie energii osobistej. Wybuchowość.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej