MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 18.11.2019
Majańska długa rachuba: 13.0.7.0.3
Tzolkin/Cholqij: 5 Aqabal (Pierwszy i ostatni promień słońca)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):To czas na inspiracje, które pochodzą z głębi Twojej podświadomości. Jeżeli to tylko możliwe, spróbuj tego dnia zapamiętać swój sen i wykorzystać go w interesach. To dzień na analizę swojej działalności i przyjrzeniu się strefom pozostającym w ukryciu, którym poświęcasz zwykle mniej uwagi. To co było schowane, dziś się ukaże. Możliwe skrajne uczucia i skrajne wyniki. Dobry czas na pracę psychologiczną i odkrywczą.
Tego dnia można coś odkryć. Świetny prawnik, przywódca, doradca, wyciąganie cudzych talentów na światło dzienne, łatwość w rozwiązywaniu problemów. Łatwość w znajdywaniu nowych rozwiązań i inspiracji artystycznych. Zawody związane z leczeniem

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Istnieje spora szansa, że dokonamy dziś istotnych odkryć dla naszego życia. Dotychczas niepozorne znajomości mogą okazać się znaczące. Warto zaglądać w swoją „ciemną stronę”, by odnaleźć w niej światło. Jeśli to tylko możliwe, dobrze jest dziś spać jak najdłużej lub uciąć sobie drzemkę i przyglądać się uważnie swoim snom. Wskazane jest tego dnia spojrzeć na nocne niebo.
- Mogą wystąpić tendencje do wpadania w skrajne stany emocjonalne, lęki i depresję. Możliwa ospałość, czarnowidztwo i zbytnie rozmarzenie. Skrywane tajemnice osobiste mogą dziś zostać wyjawione.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej