MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 11.12.2018
Majańska długa rachuba: 13.0.6.1.1
Tzolkin/Cholqij: 1 Imox (Krokodyl)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):Ten dzień jest doskonały na inicjowanie nowych pracowników. To czas początku i nowych projektów. Dziś dobrze jest „urodzić” coś nowego. Jeżeli planujesz otworzenie czegoś, co ma się wyróżniać, to Imox w tym pomoże. Energia tego Nagualu sprzyja wszystkiemu, co nietypowe, nowe i wyjątkowe, także na rynku. To czas na postawienie kroków w nowym miejscu, na dobry początek i oficjalną inicjację.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Dzień Imox zawsze przynosi coś nowego i często niespodziewanego. Rozpoczynane dziś inicjatywy mają szansę na powodzenie. Energia tego Nagualu patronuje wszystkim rodzącym, które będą mogły odczuć dodatkowe wsparcie. Nasza wyjątkowość może zostać dziś doceniona.
- Należy uważać na niezrozumienie ze strony innych i tendencje do zbytniego wyróżniania się. Dobrze jest unikać tego dnia zbędnych kontrowersji. Mogą wystąpić zagrożenia ze strony wody.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej