MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 18.8.2018
Majańska długa rachuba: 13.0.5.13.6
Tzolkin/Cholqij: 3 Kame (Śmierć, transformacja)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):Tego dnia warto przyjrzeć się wszystkim niedokończonym sprawom, zabrać się za nie i zrobić miejsce na nowe. Jeżeli jest coś, czego potrzebujesz materialnie do swojej pracy i kariery, to zrób dziś na to fizyczną przestrzeń. To dobry dzień na porządki w swoim miejscu pracy i wyrzucanie starych, zbędnych przedmiotów. Istnieje szansa, że tego dnia może wydarzyć się coś nieoczekiwanego i niekorzystnego, jakaś strata. Wówczas warto pamiętać, że strata tego dnia jest zgodna z naturalnym rytmem życia, wyciągnąć z niej lekcję i otworzyć się na nowe. Pomyślność w branży sprzątającej oraz pogranicza życia i śmierci.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Dzisiejszego dnia można szczególnie odczuć uwolnienie się od ciążącej przeszłości. Mogą przypomnieć się ważne wspomnienia dotyczące przodków. Możliwe jest, że silnie odczujemy dziś ich wsparcie. Jeżeli długo tkwiliśmy w jakiejś sytuacji, to teraz jest czas zmiany, transformacji. Tego dnia możemy spojrzeć na zmiany jak na życiowe szanse. Warto zrobić dziś porządki, wyrzucić stare, niepotrzebne przedmioty.
- Możliwe nasilone poczucie melancholii, tragizmu życia, depresji, lęku przed zmianami, zgorzknienia, braku elastyczności w myśleniu i działaniu, martwienia się przemijalnością życia, poczucia śmiertelnego strachu i przygnębienia. Nieoczekiwane, nagłe zmiany.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej