MAJAŃSKA ENERGIA (NAGUAL) DNIA

 

Informacje o dzisiejszym dniu oraz kalkulator dla obliczania energii urodzeniowych

Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq’Ij (Tzolkin):

Starożytni Majowie byli doskonałymi obserwatorami przyrody i gwiazd. Byli w stanie zaobserwować zależności cykli czasu i ich wpływ na wydarzenia w otoczeniu i wewnętrznym świecie doświadczeń człowieka.

Każdego dnia, od świtu do kolejnego świtu wraz ze słońcem wpływa na świat inna energia. Kalendarz Cholq’Ij (czyt. czolk eh), tudzież Tzolkin (czyt colkin) składa się z kombinacji 20 Naguali i 13 wartości – Tonów. Łącznie daje to 260 energii dni świętego kalendarza, które kształtują rzeczywistość.

Dzień, w którym się urodziliśmy ma największy wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Dziś jest: 12.12.2017
Majańska długa rachuba: 13.0.5.0.17
Tzolkin/Cholqij: 1 Noj (Wiedza, ziemia, kadzidło)


Energia dzisiejszego dnia wg kalendarza Cholq'Ij (Tzolkin):To doskonały dzień na wszelką pracę umysłową, logiczną, intelektualną. Świetny czas na uczenie się i przekazywanie wiedzy innym. Tego dnia warto urządzić 'burzę mózgów' i podjąć się trudnych kwestii wymagających skomplikowanych rozwiązań. To także dzień, by zasięgnąć rady kogoś, kto posiada większą wiedzę w danej dziedzinie. Udają się wszelkie szkolenia, egzaminy i wykłady.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Przypływ chęci do zdobywania nowej wiedzy. To najlepszy dzień na okazanie wdzięczności Ziemi za wszystkie jej dary i bogactwa. Warto zbliżyć dziś swoją głowę na ziemi i dać jej odpocząć. Nagual Noj zachęca nas do pozytywnego myślenia o sobie i otaczającym nas świecie.
- W dniu Nagualu Noj istnieje możliwość wystąpienia „trzęsienia ziemi” na polu emocjonalnym. Należy się wystrzegać zbytniego przeintelektualizowania w obyciu i odnaleźć połączenie pomiędzy głową a sercem. Przez zbytnie zaangażowanie myśli możliwa utrata poczucia teraźniejszości.

Dowiedz się więcej o kalendarzu Cholq’Ij . . .

 

 

 

 

 

Jaki jest Twój majański znak urodzeniowy?

Dla starożytnych i współczesnych Majów osobiste drzewo życia (majański krzyż) jest swoistą mapą nawigacyjną wedle której przeżywamy nasze życie, od początku aż do śmierci. Dzięki charakterystyce każdego znaku możemy rozpoznać swoje dary, wyzwania, pochodzenie i przeznaczenie.

Odnajdź swój znak i dowiedz się w jaki sposób należy z nim pracować.przez całe życie – od kołyski aż do śmierci. 

Wpisz swoją datę urodzenia. Jeżeli narodziny miały miejsce przed wschodem słońca (nad ranem) lub po północy, wówczas użyj daty z dnia poprzedniego (W majańskiej tradycji Nagual dnia liczony jest od wschodu do wschodu).


Wpisz datę urodzenia:

   

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat swojej energii urodzeniowej, zapraszamy do zamówienia spersonalizowanej Majańskiej Analizy Urodzeniowej